Jógové pozice z pohledu Fyziojógy – Pes hlavou dolů

25.03.2023

sobota 10:00 - 12:30

Technika pozic z pohledu Fyziojógy® - Pes hlavou dolů

Jógové pozice z pohledu Fyziojógy® - Pes hlavou dolů

Jak se cítíš v pozici, kdy tě tvůj lektor vyzve do psa hlavou dolů? Je to pro tebe trápení a jen rychle počítáš dechy? Nebo je tato pozice pro tebe naopak relaxem a vždy se na ni těšíš? Z mé lektorské praxe, pro většinu lidí je to ta první varianta...

Pojďme spolu projít průpravné cviky, které připraví tělo správně od základů až do konečné pozice. Ukážeme si, jak je důležité mít správně připravené nejen zápěstí, které při nesprávné pozici trpí nejvíce, ale také v jaké pozici mít paty. Během semináře pochopíte, proč je správná příprava těla důležitá, kde jsou vaše limity a jak s nimi pracovat.

Co se na semináři dozvíš a naučíš:

🕉 proč je důležitá správná příprava těla
🕉 kde jsou vaše limity a jak s nimi pracovat
🕉 jak správně nastavit tělo v jednotlivých ásanách

Pro koho je seminář určen?

Pro každého, kdo se chce naučit zdravě hýbat a dostat svá záda do formy. Kurz Jóga pro zdravá záda je vhodný pro ženy i muže každého věku, bez ohledu na dřívější zkušenost s jógou či cvičením. Tedy i pro úplné začátečníky.

Seminář povede Sisa Kloda, lektorka s 8letou praxí vedení skupinových i individuálních lekcí a majitelka jógového studia v Třinci.

Přihlášení

Cena za 150minutový seminář je 550 Kč. Přihláška na seminář je platná až po jeho zaplacení.

Storno podmínky

Při zrušení rezervace více než 30 dní před konáním akce vracíme celou zaplacenou částku. V případě zrušení rezervace méně než 30 dní před konáním akce vám vrátíme  50% ze zaplacené částky nebo 70% v kreditech, které je možné využít v našem studiu na otevřené lekce.

Sisa Kloda

Jsem majitelka jógového studia v Třinci, s 8 letou praxí vedení skupinových i individuálních lekcí. Mým zaměřením a láskou je technika jógových pozic a jejich důkladné provádění s ohledem na jednotlivé klienty. V posledních letech mě oslovilo spojení jógových pozic ve fyzioterapii, které se nyní intenzivně věnuji. Věřím, že pokud znám své hranice a vím, jakým způsobem mám k pozicím přistoupit, bude pro mě jakákoli praxe přínosem.

Cena za seminář: 550 Kč