Kurz jógy pro začátečníky I –⁠ Zuzana Krajča

08.01.2023 – 19.02.2023

17:30 – 19:00

Kurz jógy pro začátečníky I - Zuzana Krajča

Kurz je koncipovaný pro úplné jógové nováčky, ale na své si přijdou i zkušenější praktikanti, kteří mají chuť více prozkoumat fungování jednotlivých jógových technik a své tělo v ásanách. Během pěti speciálních 90minutových lekcí se dozvíš, jak fungují jednotlivé části těla, a naučíte se, jak je správně zapojovat během praxe. Věnovat se budeme především úplným základům nezbytným pro to, aby zůstalo praktikování jógy pro tvé tělo a jeho fungování zdravé.

Během kurzu se postupně naučíš:

🕉  Tři základní pilíře jógy (Tristana) : dech, bandhy (tělesné zámky) a soustředění (dršti)
🕉  Jak správně (zdravě) na předklony, rotace a záklony
🕉  Jak zapojovat střed těla
🕉  Jak budovat mobilitu těla
🕉  Pozdravy slunci (Súrja namaskára)
🕉  Základní pozice (ásany)
🕉  Základy ashtanga jógy

Už během kurzu, stejně jako pak i po jeho absolvování, můžeš svou praxi ve studiu Santosha prohlubovat na mysore lekcích ashtanga jógy.

Kurz povede Mgr. Zuzana Krajča –⁠  jogínka, učitelka jógy a koučka v oblasti seberozvoje.

Pro koho je kurz určen?

Kurz jógy pro začátečníky je určen nejen pro úplné nováčky, ale pro kohokoliv, kdo si chce prohloubit své teoretické znalosti a dozvědět se něco o filozofii jógy, chce dále objevovat, odstranit nezdravé návyky a nahradit je těmi zdravými.

Co si z kurzu odnesu?

Získáš teoretické i praktické základy a naučíte se metodám pro zlepšení tělesného i duševního zdraví. Naučíš se vnímat své tělo i svůj dech a budeš schopen/schopna provádět jednotlivé pozice zdravě a bezpečně.

Přihlášení

Cena kurzu je 1 500 Kč. Přihláška na kurz je platná až po jeho zaplacení.

Kurz se bude konat v neděli 8.1., 15.1 a 22.1.2023 a pak 12.02. a 19.02.2023, vždy od 17:30 - 19:00.

Zuzana Krajča

Pomůžu vám vědomě se hýbat. Jógu učím individuálním přístupem ke každému studentovi na základě jeho potřeb, možností, těla a mysli. Učím dotekem a slovem.
Na jógu jsem poprvé šla v 18, kdy jsem hledala způsob, jak se hýbat, přestože nejsem sportovně založená, soutěživá a hodiny tělocviku mě od pohybu spíš odrazovaly. Od té doby jsem se ale k ní vracela. Posledních pět let intenzivně studuji a praktikuji série K. Pattabi Joise (ashtanga jóga). Zároveň se zabývám jógovou filosofii. Učím se i od zahraničních učitelů jako je Petri RaisanenEddie SternAndrew EpplerNancy GilgoffDavidem Williams. Letos jsem dokončila dvouletý jógový výcvik Jóga jako vědomá cesta.
Zuzana Krajča - Santosha Yoga Prague

Cena za kurz: 1 500 Kč