Kurz: Jóga pro zdravá záda

30.3.2023 - 4.5.2023

čtvrtky 19:45 - 21:00

Kurz jógy pro zdravá záda - Agáta Kouřilová

Kurz Jóga pro zdravá záda

Máš sedavé zaměstnání a tvá záda či krční páteř jsou často ztuhlá? Potýkáš se s nedostatkem pohybu a nevíš, kde začít? Nebo by ses chtěl/a naučit správnému držení těla a předcházet tak bolesti zad? Připravili jsme pro vás kurz zaměřený na záda, jejich správné používání a posilování!

Během 6týdenního kurzu Jóga pro zdravá záda se dozvíš, jak funguje páteř a co způsobuje bolesti zad. Cílem kurzu bude pochopit fungování zad jako celku a naučit se se zády pracovat. Vysvětlíme si, jak správně posilovat oslabené svaly a jak zdravě protahovat ztuhlé části. Během všech lekcí budeme praktikovat cviky pro prevenci bolesti zad a celkové harmonizaci těla.

Každá lekce bude trvat 75minut, kdy se vždy v první části budeme věnovat trochu teorie o připravených tématech a v druhé části samotné praxi. Kurz se skládá z pěti tematicky zaměřených lekcí a závěrečné opakovací lekce.

Co se na kurzu pro zdravá záda dozvíš a naučíš:

🕉 jak funguje páteř a co způsobuje bolesti zad
🕉 jak se zády správně pracovat
🕉 jak správně posilovat oslabené svaly
🕉 jak zdravě protahovat ztuhlé části
🕉 cviky pro prevenci bolesti zad a pro celkovou harmonizaci těla

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo se chce naučit zdravě hýbat a dostat svá záda do formy. Kurz Jóga pro zdravá záda je vhodný pro ženy i muže každého věku, bez ohledu na dřívější zkušenost s jógou či cvičením. Tedy i pro úplné začátečníky.

Co si z kurzu odnesu?

Dozvíš se, jak funguje páteř a co je příčinou bolesti zad. Naučíš se cviky na protahování a posilování zatuhlých částí zad a pro prevenci bolestí pohybového aparátu. Pravidelné cvičení ti zpříjemní a zjednoduší každodenní život.

Přihlášení

Cena 6týdenního kurzu je  2 000 Kč. Přihláška na kurz je platná až po jeho zaplacení.

Storno podmínky

Při zrušení rezervace více než 30 dní před konáním akce vracíme celou zaplacenou částku. V případě zrušení rezervace méně než 30 dní před konáním akce vám vrátíme  50% ze zaplacené částky nebo 70% v kreditech, které je možné využít v našem studiu na otevřené lekce.

Kurz se bude konat každý čtvrtek od 19:45- 21:00 od 16.3.2023 do 20.4.2023.

Agáta Kouřilová

Pravidelná jógová praxe mi změnila život k lepšímu, a proto s láskou předávám své zkušenosti dále. Mám radost, když se mohu potkávat se skvělými lidmi, co jsou ochotni na sobě pracovat. Ráda se věnuji lidem, jejichž zdraví je poznamenáno sedavým zaměstnáním či mají jiná zdravotní omezení, protože mi přináší obrovskou radost, když vidím jejich pokroky.

Poprvé na jógové podložce jsem se ocitla na kurzu dětské jógy, přičemž jógu praktikuji dodnes. Škola jógy, kterou jsem absolvovala, mi však otevřela dveře i k samostatné praxi, snažím se neustále rozvíjet a zlepšovat a to nejlepší předávat dál ostatním.

Agáta Kouřilová - Santosha Yoga Prague

Cena za 6týdenní kurz: 2 000 Kč