Jógová terapie pro rovnováhu těla i mysli

02.04.2023 – 7.05.2023

17:30 – 19:00

Jógová terapie pro rovnováhu těla i mysli - Zuzana Krajča

Chtěl/a by ses naučit techniky, jejichž praktikování přispívá k celkové životní pohodě? Chtěl/a by ses dozvědět, jak uplatňovat jógu a její principy ve svém každodenním životě? V návaznosti na kurz jógy pro začátečníky jsme pro vás připravili otevřený Kurz jógové terapie, na kterém se naučíte, jak můžete pomocí pár malých věcí napomoct ve svém životě k dosažení rovnováhy těla i mysli!

Kurz je koncipovaný pro úplné jógové nováčky i pro lidi, co mají s jógou už nějaké zkušenosti. Tento kurz je veden jako otevřený, tzn. je možné se zúčastnit kterékoliv lekce v průběhu kurzu.

Co tě na kurzu čeká:

🕉 Cvičení zaměřené na rozhýbání a zprůchodnění často ztuhlých a bolestivých částí těla, jako jsou bedra, šíje, ramena, kolena apod.
🕉 Budeme hodně pracovat s propriocepcí, abychom své tělo mohli dobře poznat a kontrolovat
🕉 Naučíme se správně dýchat
🕉 Ukážeme si základní techniky mindfulness, meditace a relaxace
🕉 Povíme si o pár dalších věcech, které můžete v životě dělat, jež přispějí k celkové fyzické, psychické i emoční pohodě

Kurz povede Mgr. Zuzana Krajča –⁠  jogínka, učitelka jógy a koučka v oblasti seberozvoje.

Pro koho je kurz určen?

Kurz jógové terapie není jen pro úplné jógové nováčky, ale pro kohokoliv, kdo si chce prohloubit své teoretické znalosti a dozvědět se něco o filozofii jógy a technikách a nástrojích, které pak může uplatnit ve svém každodenním životě.

Přihlášení

Cena za celý kurzu je 1 500 Kč. Přihláška na kurz je platná až po jeho zaplacení.

Tento kurz funguje jako otevřený, což znamená, že je možné se zúčastnit kterékoliv hodiny kdykoliv v průběhu kurzu. Cena za jednu lekci (drop-in) je pak 320 Kč

Kurz se bude konat každou neděli od 2.4., do 7.05.2023 (vyjma 9.4.), vždy 17:30 - 19:00.

Storno podmínky

Při zrušení rezervace více než 30 dní před konáním akce vracíme celou zaplacenou částku.
V případě zrušení rezervace méně než 30 dní a více než 14 dní před konáním akce vrácíme 50% ze zaplacené částky.

V případě zrušení méně než 14 dní před akcí a více než 7 dní před konáním akce vrácíme 50% zaplacené částky v kreditech, které je možné využít v našem studiu na otevřené lekce.

Zuzana Krajča

Pomůžu vám vědomě se hýbat. Jógu učím individuálním přístupem ke každému studentovi na základě jeho potřeb, možností, těla a mysli. Učím dotekem a slovem.
Na jógu jsem poprvé šla v 18, kdy jsem hledala způsob, jak se hýbat, přestože nejsem sportovně založená, soutěživá a hodiny tělocviku mě od pohybu spíš odrazovaly. Od té doby jsem se ale k ní vracela. Posledních pět let intenzivně studuji a praktikuji série K. Pattabi Joise (ashtanga jóga). Zároveň se zabývám jógovou filosofii. Učím se i od zahraničních učitelů jako je Petri RaisanenEddie SternAndrew EpplerNancy GilgoffDavidem Williams. Letos jsem dokončila dvouletý jógový výcvik Jóga jako vědomá cesta.
Zuzana Krajča - Santosha Yoga Prague

Cena při zakoupení celého kurzu (5 x 90 minut): 1 500 Kč

Cena za 1 hodinu (drop-in): 320 Kč