Hlavní čakry a energetická těla – Jak mohou ovlivnit náš život

Neděle 28.05.2023

18:00 – 19:00

The Main Chakras and Energy Bodies
Konečně nadešel čas, abych něco zorganizoval i já sám 🙂
---------
𝐒𝐥𝐲𝐬̌𝐞𝐥/𝐚 𝐣𝐬𝐭𝐞 𝐨 𝐜̌𝐚𝐤𝐫𝐚́𝐜𝐡, 𝐚𝐥𝐞 𝐧𝐞𝐯𝐢́𝐬̌, 𝐨 𝐜𝐨 𝐬𝐞 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐚́? 𝐍𝐞𝐛𝐨 𝐨 𝐧𝐢𝐜𝐡 𝐦𝐨𝐳̌𝐧𝐚́ 𝐯𝐢́𝐬̌, 𝐚𝐥𝐞 𝐜𝐡𝐭𝐞̌𝐥 𝐛𝐲𝐬 𝐳𝐢́𝐬𝐤𝐚𝐭 𝐣𝐢𝐧𝐲́ 𝐩𝐨𝐡𝐥𝐞𝐝? 𝐕𝐞̌𝐝𝐞̌𝐥/𝐚 𝐣𝐬𝐢, 𝐳̌𝐞 𝐤𝐚𝐳̌𝐝𝐲́ 𝐳 𝐧𝐚́𝐬 𝐦𝐚́ 𝐭𝐚𝐤𝐞́ 𝐭𝐚𝐤𝐳𝐯𝐚𝐧𝐚́ 𝐞𝐧𝐞𝐫𝐠𝐞𝐭𝐢𝐜𝐤𝐚́ 𝐭𝐞̌𝐥𝐚?
Přidej se k nám na setkání na téma "Úvod do čaker a energetických těl člověka a objev něco, co můžeš dále pozorovat ve svém každodenním životě! 🌈
Věří se, že lidské tělo má více než 100 čaker, ale těch hlavních, o kterých slyšíte nejčastěji, je 7. Kromě čaker existuje také 5 energetických těl - vrstev (kosha). Celá systém čaker a těl je komplexní, byli bychom schopni o něm mluvit hodiny, přestože ho sám do detailu neznám, ale cílem tohoto cca 1 hodinového setkání je dát vám představu o tom, co čakry a těla vlastně jsou, jak fungují a jak mohou ovlivnit váš každodenní život.
Již pěkných pár let studuji a zabývám se tím, jak funguje mysl a energie, a proto bych se s vámi rád podělil o své poznatky, založené na mých vlastních zkušenostech a pozorováních.
Rád si vyslechnu vaše myšlenky a poznatky při společném šálku čaje! 🧉
𝐂𝐨 𝐬𝐞 𝐝𝐨𝐳𝐯𝐢́𝐬̌:
🕉️ Jaké jsou hlavní čakry v našem těle a kde se nacházejí
🕉️ Jaké funkce tyto čakry mají
🕉️ Co jsou to tzv. energetická těla (vrstvy; kóši)
🕉️ Jak mohou zablokované/nevyvážené čakry ovlivňovat tvé tělo i život
❗️ Akce je zdarma, ale jakýkoli příspěvek je velmi vítán. Zvaž, jak bylo pro tebe sezení přínosné, vezmi do úvahy náklady na energie, které musím zaplatit za prostor atd.
Na tuto akci je nutná rezervace, protože prostor ve studiu je omezený (max 12 osob) a potřebujeme vědět, s kým počítat.
Sezení bude v češtině i angličtině.
Těším se na vás 🙂
Jirka